КОРПОРАТИВНІ ПРОГРАМИ

для бізнесу та організацій

Ключові теми, з якими я працюю вже понад 7 років: “Емоційний інтелект”, “Управління емоціями”, “Вигорання: пошук ресурсів”, “Практики резільєнтності та життєстійкості”.

Як професійний бізнес-тренер,  я: 
– даю глибинні знання через доступні практичні інструменти;
– поважаю людей за те, що вони є такими, якими вони є;
– допомагаю учасникам стати ближче до себе;
– вмію захопити навіть саму пасивну аудиторію.

Маю 17 років досвіду роботи з різними галузями бізнесу, такими як FMCG-компанії, IT-компанії, банки, автомобільний бізнес та некомерційні організації, тому розумію цінність часу та практичність навичок. 

МІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД І ОСВІТА

В основі мого профессіоналізму 3 ключові освіти: 
магістр психології – Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова
економіст – Київський національний університет імені Т. Шевченка, спеціальність «Економіка»
сертифікований коуч в організаціях – WIAP Germany.

НАВІЩО РОЗВИВАТИ ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ?

Розвинений емоційний інтелект дозволяє приймати виважені рішення.

Емоції – це не погано чи добре. Вони – частина людини, а, значить, і частина бізнес-процесів. Вони – паливо для мотивацій. Якщо брати їх до уваги, це дозволить керівнику більш ефективно впливати, направляти та залучати підлеглих.

Високий рівень EI керівника – це основа життєстійкості та профілактики емоційного вигорання як самого керівника, так і всієї компанії

Людина залишається врівноваженою в будь-якій ситуації.

Високий EQ властивий 90% топ-менеджерів світових організацій і люди з високим емоційним інтелектом заробляють в середньому на 29 тис. дол. на рік більше, ніж їхні колеги з низьким EQ.

Це майстерність керувати своїми емоціями, не допускати їх деструктивного впливу на власне життя і зберігати міцні і тривалі відносини з людьми.

Люди з високим EQ добре володіють риторикою і мистецтвом переконання, чітко окреслюють завдання і ставлять пріоритети в команді, не піддаються нападам пасивно-агресивної поведінки. Вони можуть спокійно і правильно підготувати людей до різних ситуацій. Колектив, наповнений такими людьми, завжди більш ефективний, а його емоційне середовище здоровіше. 

Це можливість повністю налаштуватися на інших людей, усвідомити їх проблеми і потреби, прочитати невербальні знаки і правильним методом переключити увагу.

ЩО КАЖУТЬ КЛІЄНТИ

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ ТРЕНІНГІВ

Ещё раз убеждаюсь, как же важно работать над собой и найти время для себя. Повторить важное, изучить новое, перезагрузиться… Благодаря Вам, выявила свои триггеры, открыла в себе библиотеку эмоций, появилось желание поработать над реакциями и улучшить навык эмпатии. Пусть маленькими шагами, но чувствую, что иду в нужном направлении.
Євгенія
менеджер з логістики
Сьогодні я відчуваю себе іншою людиною (у хорошому сенсі), ніж була до цього тренінгу. Перегляд пріоритетів і цілей допоміг відсіяти безліч речей, переживання за які тепер пішло десь на 10-й план, і виявив справді важливе, на чому варто зосередитись. Не хочу надто зупинятися на особистому, але дещо із запропонованих інструментів я вже застосувала у своєму житті, що так само частково полегшило внутрішню напругу від накопиченого стресу
Іван
начальник відділу банку